INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 femrat me famë ndërkombëtare që kanë gjoks të vogël. Zbuloni reagimet e meshkujve! [FOTO]

4 femrat me famë ndërkombëtare që kanë gjoks të vogël. Zbuloni reagimet e meshkujve! [FOTO]

Publikuar më: 13:49 11-10-2018
 
Jemi te femrat me gjoks të vogël, pra çfarë mendojnë meshkujt për këto femra, kur mendojnë të krijojnë një lidhje me to?
Këtu keni disa nga reagimet e meshkujve, sipas intv.al :
1. Keira Knightley
Aktorja e njohur, nuk e ka fare problem gjoksin e saj të vogël. 
Asgjë  nuk është tronditëse 
Një nga meshkujt që është pyetur në lidhje me këtë gjë, është shprehur se  gjoksi i madh është seksi, por edhe i vogli, femrat janë seksi.
 
keira.jpg
 
2. Gwen Stefani
Ylli i muzikës, sipas intv.al shfaqet kudo krenare për gjoksin e saj të vogël.
Luan me lehtësi me to. Një tjëtër, ka preferuar gjoksin e vogël, pasi luan me lehtësi me to. Ndërsa i madhi ka më shumë punë.
guen.jpg
 
3. Paris Hilton
Pasanikja Paris, ka super mundësi për të rritur gjoksin, por sërish shfaqet me gjoksin e saj original.
Është e komplikuar. Një tjetër opinion, ishte edhe ky.
Preferon gjinjtë e plotë dhe raporti i trupit të një femre të jetë i rregullt me gjoksin që ajo ka. Pra, një femër e dobët, me gjoks të madh sipas tij nuk është tërheqëse.
 
 Paris-Hilton-hot-photo.jpg
 
4.  Gwyneth Paltrow
Aktorja simpatike, nuk ka ndërmend ta zmadhojë gjoksin, pasi ndihet shumë rehat me veten e saj.
Janë më të ndjeshëm
Sipas tij, mund të jenë më të ndjeshëm. Ky mashkull, sipas intv.al  mendon se kur kryen marrëdhënie me një femër me gjoks të vogël  thith më lehtë nxehtësinë e momentit.
 
 paltor.jpg
 
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0080859661102295