INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 vendet ku femrat kanë më shumë mundësi të tradhtojnë. Meshkuj, merrini masat!

3 vendet ku femrat kanë më shumë mundësi të tradhtojnë. Meshkuj, merrini masat!

Publikuar më: 13:12 16-08-2018
Mesa duket janë disa vende specifike ku femrat kanë më shumë mundësi të tradhtojnë.
Sipas intv.al ja një listë e këtyre vendeve:
1. Kur dalin për jetë nate
Gratë për nga natyra janë shumë të paqëndrueshme kur bëhet fjalë për mendimet e miqve të tyre të ngushtë. 
Jeta e natës i nxjerr më shumë në pah mugesën e marrëdhënies seksuale dhe  nxitjen për tradhti e kanë më të lartë.
2.  Hotelet
Po flasim në rastet kur shkojnë me pushime. Me ose pa bashkëshortin, ndjesia e pushimeve rrit mundësinë për të ndryshuar  rutinën e lidhjes.
3. Vendet publike
Ndjesia e tradhtisë mund të ndodhë në ndonjë vend publik, qendër tregtare, restorant, etj. Për fat të keq, sipas intv.al  një ndryshim i tillë nuk ka ndonjë ilaç dhe e vetmja gjë që mund të bëni është të kuptoni plotësisht karakterin e partneres suaj.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.020335912704468