INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 shenjat që tregojnë se ai nuk ju dashuron, por qëndron me ju për të kaluar kohën. Femra, hapini sytë!

3 shenjat që tregojnë se ai nuk ju dashuron, por qëndron me ju për të kaluar kohën. Femra, hapini sytë!

Publikuar më: 12:53 04-01-2019
Edhe pse është e rëndë për dikë, që të marrë vesh se dikush nuk e do, por qëndron me të sepse ka frikë nga vetmia, është më mirë të përballet me realitetin.
Pasojat e zhgënjimit janë të mëdha dhe në këtë mënyrë do dëmtoni veten tuaj. Sipas intv.al ja disa shenja që tregojnë nëse ai në të vërtetë nuk ju dashuron:
1. Ju i bëni gjithmonë gjërat e para
Kjo tregon se ai nuk e merr fare mundimin që të paktën të bëjë diçka ndryshe me ju. Ai e di që ju do kujtoheni për të bërë diçka dhe vetë as nuk e vret fare mendjen. Kjo është një shenjë e sigurtë që nuk ju do.
2. Ai nuk bën ndonjë përpjekje për t'ju njohur më mirë
Nëse dikush është i interesuar për ty,  do të dëshironte t’iu  njihte më mirë. Ai do t'ju pyeste për hobitë, ëndrrat dhe ambiciet tuaja.  Nëse ai nuk ju pyet për asgjë që ju dëshironi, tregon se nuk ju do.
3. Ai ju trajton si një opsion
Nëse gjithmonë ju përshtasni punën tuaj  për ta takuar dhe jeni në dispozicionin e tij gjatë gjithë kohës, atëherë ai është duke ju trajtuar si një opsion.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0040769577026367