INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 Shenjat e horoskopit me të cilat duhet të martoheni. Konsiderohen si partnerët më të mirë!

3 Shenjat e horoskopit me të cilat duhet të martoheni. Konsiderohen si partnerët më të mirë!

Publikuar më: 12:56 27-04-2017
Ekspertët që merren me shenja e horoskopit vazhdojnë edhe ju japin informacione interesante.
Sipas intv.al janë pikërisht këto 3 shenja të horoskopit që konsiderohen si partnerët më të mirë për t’u martuar. Bëhet fjalë për: ujorin, gaforren dhe luanin.
1. Ujori i çuditshëm
Ujorët  janë partnerët e përsosur, sepse ata gjithmonë ndjekin zemrën e tyre dhe përpiqen të bëjnë atë që është më e mira për marrëdhënien. Sipas intv.al  ujorët janë:  të hapur, të ndershëm dhe besnikë. Pikërisht këto  janë tipare që shoqërojnë natyrën e tyre të çuditshme. Me ujroët nuk  do të mërziteni. Ujori i jep mbështetje partnerit dhe lirinë që kërkojnë.  Ekspertët shtojnë se  ata punojnë për të arritur  qëllimet  e tyre dhe  nëse nuk i pengoni  mund të bëhen   gjysma juaj më e mirë.
2. Mbretëresha Gaforre
Gaforret si partnerë  janë shumë të dashur, plot pasion  dhe romantikë, gjë që i bën ata të përkushtuar ndaj marrëdhënies së tyre. Nëse martoheni me një gaforre, shtëpia juaj do të jetë e mbushur plot me ndjenja pozitive dhe dashamirëse. Nëse i tregoni dashuri dhe mbështjetje, një gaforre do të jetë  partneri më i mirë që keni pasur ndonjëherë.
3. Udhëheqësi Luan
Si një shenjë zjarri, luani  njihet për  fuqinë dhe besimin. Nëse e keni partnerin tuaj të shenjës së luanit mbajeni fort, pasi jeta juaj do jetë edhe më shumë interesante. Një luan lufton fort për të arritur gjërat që dëshiron në jetë dhe do t’ju bëjë edhe juve pjesë e suksesit të tij. Sipas intv.al një ju i jepni dashurinë që meritojnë, një luan jua shpërblen në mënyrën më të mirë. Cilësohet si ndër shenjat që duhet të martoheni me të.
Burimi: Higher Perspectives
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0040349960327148