INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 shenjat e horoskopit që çmenden nëse dikush i refuzon. Qëndrojini larg!

3 shenjat e horoskopit që çmenden nëse dikush i refuzon. Qëndrojini larg!

Publikuar më: 15:48 06-04-2018
Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit të cilat çmenden nëse dikush i refuzon.
Sipas intv.al nuk e pranojnë “jo” si përgjigje. Bëhet fjalë për: luanin, bricjapin dhe dashin.
1. Luani
Kur një luan është i fokusuar në arritjen e diçkaje, asgjë nuk mund t’i ndalë. 
Ata përpiqen të mbeten pozitivë kur ballafaqohen me dikë që mund të përpiqet t'i bllokojë. Luftojnë deri në fund për të marrë një përgjigje sipas interesit të tyre.
2. Bricjapi
Njihet si shenja e cila është më ambiciozja e horoskopit. Ata punojnë fort për të arritur synimet e tyre. Nëse një bricjap merr refuzim për diçka mund të çmendet dhe nuk qetësohet derisa të arrijë atë që do.
3. Dashi
Dashi në përgjithësi është një shenjë që nuk e pranon gabimin dhe kur bëhet fjalë për refuzimin, e humbet kontrollin. Nuk duhet të shikoni një dash që refuzohet se do trembeni nga reagimi jo i mirë i tij.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0037229061126709