INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 arsyet pse meshkujt gjithmonë ju braktisin. Femra, kujdes!

3 arsyet pse meshkujt gjithmonë ju braktisin. Femra, kujdes!

Publikuar më: 12:04 19-10-2018

Ky artikull  ka listuar disa arsye, pse disa femra braktisen gjithmonë nga meshkujt.

Sipas intv.al janë 3 arsye që vërtetojnë sjelljen e tyre. Hiqini inatet dhe shikoni :

1. Ju kurrë nuk thoni “faleminderit

Jo vetëm me partnerin, por edhe me të gjithë që ju rrethojnë duhet të jeni falenderuese. Nëse në një lidhje, nuk e përdorni fare fjalën “ faleminderit”, meshkujt do t’ju braktisin.

2. Nuk silleni mirë me njerëzit e tjerë

Ju mund të jeni një femër e kompletuar, por meshkujt ju studiojnë edhe më thellë. Nëse jeni arrogante me njerëzit e tjerë, ai do largohet nga ju. Thjesht, jeni një femër që nuk respektoni të tjerët!

3. Nuk doni t’ja dini për familjen dhe miqtë e tij

Mos harroni se nëse e dashuroni dikë, duhet të jeni të sjellshëm edhe me ata që kanë rëndësi për të. Nëse nuk e bëni këtë gjë, tregon se as për partnerin tuaj nuk jua ndjen. Si përfundim, sipas intv.al do t’ju thotë : lamtumirë.

Mos qani  pas ndarjes, thjesht bëhuni më njerëzore si femra. 

Burimi: Your Tango

Përshtati: Anisa Bega

 
Article Logic
Execution time: 0.003432035446167