INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 arsyet kryesore pse ai nuk po ju telefonon. Zbulojeni!

3 arsyet kryesore pse ai nuk po ju telefonon. Zbulojeni!

Publikuar më: 15:02 26-11-2018
Pra, pse nuk po ju telefonon? Pyetje e mirë!
Sipas ekspertëve, ja arsyet pse ai që pëlqeni, nuk po ju telefonon. Jeni ju të parat gjithmonë që e telefononi atë, por duhet të dini këto gjëra:
1.  Ai  nuk është shumë i dhënë pas jush
Ndoshta ju kaloni bukur me të, por ai nuk ndihet njësoj me ju. Duhet ta kuptoni këtë gjë dhe mos jepni më shumë sesa merrni.
2. Nuk është në gjendje për të krijuar lidhje
Ndoshta preferon të mos krijojë lidhje, pra nuk është ndihet gati. Më mirë, sipas intv.al largohuni prej tij sesa të humbisni kohën tuaj.
3. Ai e di që mund t’iu ketë edhe nëse ju telefonon në minutën e fundit
Duhet të dini se nëse i jepni përshtypjen se ju gjithmonë thoni “po”, nuk do mundohet t’iu telefonojë. Gjërat e lehta, nuk janë interesante për dikë.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0032761096954346