INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
2 fjalitë magjike që do e bëjë çdo mashkull të çmendet pas jush. Femra, nxitoni!

2 fjalitë magjike që do e bëjë çdo mashkull të çmendet pas jush. Femra, nxitoni!

Publikuar më: 13:58 24-08-2018
Edhe pse nuk ka ende një formulë si ta bëni një mashkull të çmendet pas jush, sipas intv.al nëse i thoni këto dy fjali do e bëni përgjithmonë për vete.
Nuk ka asnjë vështirësi, vetëm duhet t’ja thoni në kohën e duhur. 
 
1.  Nuk dua ta vazhdojmë më debatin
Çdo çift debaton për gjëra të ndryshme, por nëse një femër dëshiron ta vazhdojë atë kjo gjë e mërzit një mashkull. Ai dëshiron një femër që nuk i zgjat debatet dhe përpiqet të bëjë paqe. Nëse një femër e mban gjatë inatin dhe kërkon t’i kthehet një teme që ju e keni mbyllur, me siguri do e përkeqësoni lidhjen tuaj. Femra, është shumë e thjeshtë, mos e vazhdoni të diskutoni diçka që në fakt nuk ka vlerë, sepse do mërzisnit veten tuaj dhe partnerin kot. Një mashkull nuk e do partneren që t’i duket si mamaja e tij, t’i thotë se ku e ka gabim, apo jo.
 
2. Të kuptoj
Sa bukur është të dëgjoni dikë që thotë se ju kupton. Sipas intv.al  nëse vërtet e ndjeni se nuk keni kundërshtime për diçka që po flisni, thuajini sepse do e bëni atë të tërhiqet shumë ndaj jush. Ky mashkull, do dëshironte t’ju kishte gjithmonë pranë, sepse ju nuk i krijoni shqetësime dhe mirëkuptoheni. Nuk ju kushton gjë, thjesht  thuajini: Të kuptoj.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0033409595489502