INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
15 ide se si të vishemi gjatë fundjavës, sepse të gjithë e meritojmë të dukemi bukur dhe me stil! [FOTO]

15 ide se si të vishemi gjatë fundjavës, sepse të gjithë e meritojmë të dukemi bukur dhe me stil! [FOTO]

Publikuar më: 09:13 16-06-2018

Fundjavat janë gjithmonë të preferuara për të gjithë, por sidomos fundjavat në verë. Ato na japin mundësinë që të pushojmë dhe të qetësohemi duke dëgjuar zhurmën e detit dhe gjithë energjitë e këqija gjatë gjtihë javës të ikin. Një pjesë e rëndësishme është që të vishemi dhe të dukemi bukur në fundjavë. Dhe pse jo fundja? E meritojmë!

Ju me siguri nuk doni që të humbisni kohë duke menduar se çfarë do të vishni dhe për këtë kemi menduar ne. Garderoba e kësaj periudhe është tejet e pasur dhe vera është një sezon i ndritur për modën, ndaj nuk mund të bëni gabimin e të mos e shfrytëzoni këtë fakt!


IN Tv do të ndajë me ju disa ide se si të vishemi gjatë fundjavës që të dukemi bukur, me stil dhe shumë në formë.

weekend-summer-outfit-ideas-260322-1528891624265-image.1200x0c.jpgweekend-summer-outfit-ideas-260322-1528891255578-image.1200x0c.jpgweekend-summer-outfit-ideas-260322-1528819824453-image.1200x0c.jpg

1b4db3cf2e1d3fd61488d5b69770e4b9.jpg

7313c9158328445904cbfac078b93f7a.jpg

 

6e85e0bd3d3f26f169f3ff9d08c8cb9f.jpg

 

41f2838ed08ffd05526207b04da6c87e.jpg

dcc3c9c0b63fc4c58438064e91fae84e.jpg

b3cbcb5f1c8eabfaa9b1a65fbb8191cd.jpg

 

2336ce5c54e512384e7d922a4fa6da2d.jpg

 

weekend-summer-outfit-ideas-260322-1529056184758-image.1200x0c.jpgweekend-summer-outfit-ideas-260322-1528893506544-image.1200x0c.jpg

e0129f7f0ece4bc186489aa8086d74bf.jpg

c021ce3aae44d89f3b9fd9c383e2d081.jpg

af81e0ef9a4af803e8abe4d85a91ae7a.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074300765991211
    array(1) { ["section"]=> string(106) "15-ide-se-si-te-vishemi-gjate-fundjaves-sepse-te-gjithe-e-meritojme-te-dukemi-bukur-dhe-me-stil-foto-61912" }