INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
10 veprime të kohrave të sotme që tregojnë se lidhja juaj po bëhet serioze

10 veprime të kohrave të sotme që tregojnë se lidhja juaj po bëhet serioze

Publikuar më: 11:24 05-09-2017

Ndonjëherë këshilla më e mirë që mund të marrësh për një lidhje, është fakti se vetë lidhgjet sa vijnë e ndryshojnë. Shenjat që tregojnë se ka diçka më serioze mes teje dhe të dashurit tuaj janë gjëra të vogla si një pjesë e rrobave të tua në shtëpinë e tij, fundjava me udhëtime bashkë etj si këto. Por, kur bëhet fjalë për ato gjestet e vogla që ndodhin gjatë kësaj kohe? E kemi fjalën për:

Keni shtuar emrin në listën e kontakteve
Mos qeshni, për disa njerëz kjo është diçka e madhe. Pra tregon se është një hap përpara për ju të dy.

Prisni të shikoni serinë e rradhës të një seriali tuaj të preferuar sëbashku
Sidomos kur ka dalë dhe një prej jush nuk ka patur kohë ta shohë.

Dashuria juaj shfaqet në instagram
Komente, “likes”, “tags”, çdo gjë që ka lidhje me ju të dy.

Shikoni filma porno bashkë
Kjo në fakt tregon sa rehat jeni me njëri-tjetrin

Fshini nga telefoni aplikacionet për takime dhe lidhje
Oh, këtu po që po fillon të ndryshojë puna

I dërgoni mesazhe gjithë ditën njëri-tjetrin
Ndonjëherë dhe diçka seksi ndërkohë që e keni përballë dhe jeni me njerëz të tjerë.

Shtoni miqtë dhe familjarët në llogaritë e njëri-tjetrit
Një hap i rëndësishëm…

Dërgoni foto nudo
Duh!

Po tjetër?

Article Logic
Execution time: 0.0024800300598145