INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
1,500$ për një Motorola të vjetër? Zbuloni planin e saj

1,500$ për një Motorola të vjetër? Zbuloni planin e saj

Publikuar më: 15:12 17-01-2019
Motorola RAZR legjendare mund të bëjë një rikthim si një smartphone me ekran prej 1.500 dollarë dhe mund të nisë që në shkurt, sipas një raporti të ri nga The Wall Street Journal. RAZR ishte një nga celularët më ikon të bërë ndonjëherë, dhe duket se kompania mëmë e Lenovos, Motorola, po kërkon të futet në atë markë me një telefon të ri-foldable (i ngjashëm me atë që Samsung ka prezantuar për më vonë këtë vit). Për WSJ, RAZR i ri do të jetë ekskluziv për Verizon në SHBA me një nisje të planifikuar të muajit shkurt, megjithëse pajisja është ende në testim dhe detajet ende nuk janë finalizuar.
Instagram Banner
Gjithashtu i panjohur është gati çdo informacion konkret rreth telefonit. Sipas raportit të WSJ, Lenovo shpreson të prodhojë mbi 200,000 RAZR të reja, të cilat mund të duken optimiste për një smartphone luksoz prej 1,500 dollarësh. Por, duke pasur parasysh se modeli RAZR V3 (që është shumë më i lirë) shiti 130 milionë njësi dhe nëse Motorola arrin të godasë dy herë, ky qëllim nuk mund të jetë aq i vështirë. ©insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0041840076446533