INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zyrtare! Thomas Strakosha vendos për të ardhem, ja ku do ta shohim sezonin e tjetër [FOTO]

Zyrtare! Thomas Strakosha vendos për të ardhem, ja ku do ta shohim sezonin e tjetër [FOTO]

Publikuar më: 16:52 11-07-2018

Me hapjen e merkatos shumë lojtarë kanë filluar të ndryshojnë edhe ekipe. Prej shumë kohësh u përfol për një largim të mundshëm të Strakoshës nga Lacio por asgjë nuk ndodhi.

Portieri i kombëtares ka konfirmuar se ai do të qëndrojë tek Lacio dhe ka postuar një foto ku po bëhet gati për sezonin e ri. Strakosha po përgatitet për sezonin e ri dhe duket se do të jetë përsëri gardiani numër 1 i kryeqytetasve italianë.

23 vjeçari kaloi një formë mjaft të mirë sezonin e kaluar duke qenë një lojtar kyç në skuadër dhe për këtë arsye shumë ekipe kërkuan shërbimet e tij por në fund lojtari zgjodhi të vazhdonte në Itali.stra.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtare! Vendoset e ardhmja e Ronaldos
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013408660888672
    array(1) { ["section"]=> string(92) "zyrtare-thomas-strakosha-vendos-per-te-ardhem-ja-ku-do-ta-shohim-sezonin-e-tjeter-foto-64692" }