INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zyrtare: Një emër surprizë në krye të Real Madrid

Zyrtare: Një emër surprizë në krye të Real Madrid

Publikuar më: 16:56 12-06-2018

Real Madrid ka njoftuar për trajnerin e ri të skuadrës. Në një postim zyrtarnë Twiter, klubi ka lajmëruar se ka gjetur trajnerin e ri dhe ai është Julen Lopetegui.

Ky është një lajm i madh për tifozat e Realit por shumë i papritur ka ardhur sot nga Real Madridi që e emëroi trajnerin spanjoll Julen Lopetegui në krye të ekipit.

Lopetegui është aktualisht në krye të Spanjës por pas përfundimit të botërorit ai do marrë drejtimin e madrilenëve.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035030841827393
    array(1) { ["section"]=> string(54) "zyrtare-nje-emer-surprize-ne-krye-te-real-madrid-61510" }