INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
ZYRTARE: Dëmtohet ‘ylli’ i Real Madridit

ZYRTARE: Dëmtohet ‘ylli’ i Real Madridit

Publikuar më: 15:09 12-10-2017

Real Madrid ka marrë një lajm shumë të keq, dy ditë para ndeshjes me Getafen. Portieri i Real Madridit, Keylor Navas është dëmtuar dhe do të mungojë për ndeshjen e ardhshme në La Liga.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra e Real Madridit e cila shkruan:  “Pas testeve të kryera sot në mëngjes, lojtari ynë Keylor Navas është diagnostifikuar me ënjtje të muskulit e djathtë”.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00070500373840332
    array(1) { ["section"]=> string(41) "zyrtare-demtoi-ylli-i-real-madridit-38780" }