INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zvicra dhe Kroacia sigurojnë kualifikimin për Botërorin 2018

Zvicra dhe Kroacia sigurojnë kualifikimin për Botërorin 2018

Publikuar më: 13:33 13-11-2017

Ekipi zviceran ku gjysma e futbollistëve janë me origjinë shqiptare, kanë mundur të kualifikohen për Botërorin Rusi 2018.

Përballja me Irlandën e veriut dhe përfundimi me rezultatin 0.0 i dha zviceranëve fitoren.

Gjithashtu dhe Kroacia ka mundur të sigurojë kualifikimin duke çuar në shtëpi Greqinë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012438297271729
    array(1) { ["section"]=> string(66) "zvicra-dhe-kroacia-sigurojne-kualifikimin-per-boterorin-2018-41785" }