INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zjarr! Publikohet videoklipi i 'Live it up', Era Istrefi na bën krenarë! Në klip bashkë me Messi, Neymar dhe … [VIDEO]

Zjarr! Publikohet videoklipi i 'Live it up', Era Istrefi na bën krenarë! Në klip bashkë me Messi, Neymar dhe … [VIDEO]

Publikuar më: 17:59 08-06-2018

Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicky Jam dhe Will Smith u bë HIT në një kohë të shkurtër dhe kjo gjë pritej. Komentet janë të shumta por të gjithë mezi po prisnim të dilte edhe videoklipi i këngës “Live it up”. Epo, nuk ka më pritje!

AA.png

Ashtu siç u premtua, klipi erdhi në datën 8, pra ditën e sotme. Mund të themi se tashmë kjo këngë do të na shoqërojë gjatë gjithë verës.
Era Istrefi na bëri krenarë dhe në klip ajo shihet bashkë me yje botërorë si Messi, Neymar dhe shumë të tjerë. Por pa humbur kohë, ju duhet ta shihni klipin në videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009613037109375
    array(1) { ["section"]=> string(114) "zjarr-publikohet-videoklipi-i-live-it-up-era-istrefi-na-ben-krenare-ne-klip-bashke-me-messi-neymar-dhe-video-61113" }