INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Zjarr fare”! Enca sapo “tërboi” rrjetin, publikon fotot krejtësisht NUDO, siç e ka bërë nëna [FOTO]

“Zjarr fare”! Enca sapo “tërboi” rrjetin, publikon fotot krejtësisht NUDO, siç e ka bërë nëna [FOTO]

Publikuar më: 11:18 25-05-2018

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka shkuar deri në lindjen e mesme ku numëron shumë fansa, të cilët shpesh herë përdorin “google translate” për t’i bërë ndonjë kompliment në shqip. Jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit. Përveç Instagram-it, Enca është gjithashtu shumë aktive në SnapChat ku publikon shumë foto apo video për miqtë e saj.

Të njejtën gjë ka bërë së fundmi në këtë rrjet social ku ka “çmendur” ndjekësit e saj teksa ka filmuar disa foto në një kompjuter ku ka pozuar pa rroba dhe me peshqir në kokë. Enca mbuloi një pjesë të trupit me peshqir, por gjoksi dhe të pasmet nuk mund të kalohen pa u vënë re

collageensa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022730827331543
    array(1) { ["section"]=> string(97) "zjarr-fare-enca-sapo-terboi-rrjetin-publikon-fotot-krejtesisht-nudo-sic-e-ka-bere-nena-foto-59546" }