INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zënkat nuk mbarojnë për Cardi B! Tani përfundon në polici... [FOTO]

Zënkat nuk mbarojnë për Cardi B! Tani përfundon në polici... [FOTO]

Publikuar më: 11:39 02-10-2018

Cardi B's i'u bë një thirrje të hënën për kundravatje me rrezikshmëri të lartë dhe agresion në lidhje me një thikë që supozohet të ketë pasur në një klub striptizmi në New York, ku ka zhvilluar dhe një sherr me disa nga punonjëset e lokalit.

Reperes së famshme i'u ngritën këto akuza pasi pranoi të takohej me oficerët e policisë në një stacion në qytetin Queens, ku ajo rrëfeu gjithçka.

Më pas, ajo u largua me një buzëqeshje dhe nuk pranoi të komentonte asgjë për mediat.

Policia thotë se Cardi B dhe grupi i saj ishin në klub rreth orës 3 të mëngjesit, kur ajo filloi një zënkë me vajzën 23-vjeçare, e cila ishte kamariere.

Ata thonë se një zënkë filloi me karrige, shishe dhe gota të hedhura nga të dyja palët, nga ku kamerierja dhe disa punonjës të tjerë u dëmtuan lehtë raporton revista prestigjioze The Guardian.

cardi_b.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078310966491699
    array(1) { ["section"]=> string(67) "zenkat-nuk-mbarojne-per-cardi-b-tani-perfundon-ne-polici-foto-73772" }