INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zbuloni cila është vajza më e bukur në botë, vetëm 6-vjeç [FOTO]

Zbuloni cila është vajza më e bukur në botë, vetëm 6-vjeç [FOTO]

Publikuar më: 15:52 05-12-2017

Një 6-vjeçare nga Rusia me sy të kaltër, një engjëll i vërtetë është shpallur vajza më e bukur në botë.

Ajo quhet Anastasia Knyazeva dhe ka plot 500.000 ndjekës në Instagram.

Ajo është tashmë një modele e suksesshme dhe ka marrë pjesë në disa fushata mode si për brandin rus Chobi Kids.

Sidoqoftë fjalët janë të tepërta përpara bukurisë së Anastasia shijoni këto foto.

 

1.jpg

3.jpg

3_ok.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

 

6.jpg

 

 

7.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00078296661376953
    array(1) { ["section"]=> string(67) "zbuloni-cila-eshte-vajza-me-e-bukur-ne-bote-vetem-6-vjec-foto-44005" }