INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbuloni cila është moderatorja shqiptare e koncertit gjigand krah Ledri Vulës, Arilena Arës, MC Kreshës dhe yllit BOTËROR!

Zbuloni cila është moderatorja shqiptare e koncertit gjigand krah Ledri Vulës, Arilena Arës, MC Kreshës dhe yllit BOTËROR!

Publikuar më: 18:28 07-02-2019

Siç mund ta keni vënë në re, nëpër rrjetet sociale këto ditë po qarkullojnë video, foto, informacione përmes të cilave të rinjtë po thërrasin njëri- tjetrin për t’u bashkuar të gjithë bashkë në një event të madh, më 8 shkurt, në orën 21.00, ne Pallatit e Kongreseve. Ka një rregull që të bëhesh pjesë e këtij eventi: duhet të jesh deri në 25 vjeç dhe duhet të bëhesh JUTH. Po si? Duke shkarkuar aplikacionin JUTH në App Store ose Play Store, ku mund të marrësh biletën për t’u pranuar në këtë event të madh.

Nuk dihet ende çfarë është ky JUTH-i, që po çmend këto ditë të rinjtë por kemi zbuluar se do të jetë një festë e madhe, ku mesa duket do të lancohet dhe ky aplikacion. Vetë të rinjtë në komunikimin mes tyre thonë se do të jetë një festë e madhe, që s ‘ka ndodhur kurrë ndonjëherë në Tiranë

Do të jetë një mbrëmje fantastike me këngëtarët më in të momentit: Arilena Ara, Ledri Vula, Mc Kresha e DJ Viki dheee me nje te ftuar special, qe vjen per here te pare ne Shqiperi, Dj i famshem Robin Schulz

Por e dini cila është moderatorja e mbrëmjes magjike? Ajo është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, sidomos për brezin e ri. Bëhet fjalë për Fatma Methasani e 'Fun Day' dhe tani mezi presim të festojmë në këtë mbrëmje.

A do të jesh dhe ti në këtë event të madh?

Bëhu JUTH! Merr biletën tënde dhe nxito që në 8 shkurt të jesh dhe ti tek Pallati i Kongreseve

 

View this post on Instagram

#LetsDoAFunday ?

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015711069107056
    array(1) { ["section"]=> string(125) "zbuloni-cila-eshte-moderatorja-shqiptare-e-koncertit-gjigand-krah-ledri-vules-arilena-ares-mc-kreshes-dhe-yllit-boteror-86432" }