INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet se moderatorja shqiptare është pjesë e klipit të Noizy-t dhe reperit botëror [FOTO]

Zbulohet se moderatorja shqiptare është pjesë e klipit të Noizy-t dhe reperit botëror [FOTO]

Publikuar më: 22:06 19-06-2018

Prej kohësh Noizy ka paralajmëruar fansat e tij se shumë shpejt do te vije dhe nje bashkepunim me reperin e famshëm ndërkombëtar, Ghali. Por e dini kush tjetër është pjesë e klipit?

Bëhet fjalë për moderatoren e emisionit “IN Style” në INTv, Sara Kolami. Edhe pse ende pa konfirmim nga Noizy apo nga Sara, dyshja kanë dalë “zbuluar” nga videot e postuara në ‘backstage’ dhe vetë Noizy na tregoi se është duke punuar për klipin e këngës së tij dhe reperit të famshëm, Ghali. Epo tani presim të shohim kur do të publikohet klipi me titullin, “Parku i lojrave”./intv.al/

sar_zin.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024840831756592
    array(1) { ["section"]=> string(96) "zbulohet-se-moderatorja-shqiptare-eshte-pjese-e-klipit-te-noizy-t-dhe-reperit-boteror-foto-62278" }