INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet me kë do të bashkëpunojë Justin Bieber [FOTOVIDEO]

Zbulohet me kë do të bashkëpunojë Justin Bieber [FOTOVIDEO]

Publikuar më: 12:53 28-02-2017

Justin po vjen!

Duket sikur Dj Khaled ka krijuar një ekip të ri për albumin e ardhshëm dhe ky është padyshim çelësi i tij i madh për sukses.

16789295_225397487928637_6210584338501730304_n.jpg

 

16790136_445991129066443_7867895721335193600_n.jpg

Reperi ka postuar në Instagramin e tij mbrëmjen e kaluar video dhe foto ku duket me Justin Bieber dhe reperin Lil  Wayne, por preferon që ende ta mbajë çdo gjë sekret duke mos përmendur bashkëpunim mes tyre por duke e nënkuptuar atë.

17077321_1908924709339398_4272254920528232448_n.jpg

16908956_415719328768966_864671066662895616_n.jpg

Megjithatë pritet që informacioni të dalë shumë shpejt nëpërmjet postimeve të tjera të tyre në vazhdim, ashtu siç bëri edhe Justin Bieber pas tij. 

A post shared by DJ KHALED (@djkhaled) on

A post shared by DJ KHALED (@djkhaled) on

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0012600421905518
  array(1) { ["section"]=> string(64) "zbulohet-me-ke-do-te-bashkepunoje-justin-bieber-foto-video-22697" }