INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet i dashuri sekret i Rihannës, është një ndër biznesmenët më të pasur në botë [FOTO]

Zbulohet i dashuri sekret i Rihannës, është një ndër biznesmenët më të pasur në botë [FOTO]

Publikuar më: 14:17 28-06-2017

Gjithashtu është edhe pronari i markës së makinave Toyota.

I dashuri sekret i Rihannas është një ndër biznesmenët më të pasur në botë dhe quhet Hassan Jameel. Mesohet se familja e biznesmenit Hassan është nje nder familjet më të pasura në botë si dhe ai është edhe pronari i markës së makinave Toyota. Mediat angleze raportojnë se lidhja mes Hassan dhe këngëtares nga ishujt Barbados është e vërtetë., Ylli i muzikës RnB dhe Hasan janë kapur mat ndërkohë që putheshin në mënyrë shumë pasionante në një pishinë në Spanjë. Si dhe burime kanë bërë të ditur se Riri u ka thënë shoqeve të saj se është e marrosur nga dashuria për biznesmenin saudit./intv.al/

hassan_jameel_at_abdul_latif_jameel_and_toyotas_60th_anniversary_event2.jpg

899421-2139086462.jpg

WhatsApp_Image_2017-06-28_at_14.55.51.jpeg

WhatsApp_Image_2017-06-28_at_14.55.52.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035150051116943
    array(1) { ["section"]=> string(94) "zbulohet-i-dashuri-sekret-i-rihannes-eshte-nje-nder-biznesmenet-me-te-pasur-ne-bote-foto-31225" }