INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet emri i Ministrit që përfitoi para nga Habilajt? [FOTO]

Zbulohet emri i Ministrit që përfitoi para nga Habilajt? [FOTO]

Publikuar më: 10:53 23-10-2017

Sali Berisha ka publikuar të dhëna të reja mbi grupin kriminal Habilaj. Në një status në facebok, ish kryeministri thotë se përveç Tahirit një tjetër ministër i kabinetit Rama është filmuar duke përfituar para nga grupi kriminal i Habilajve, me qëllim blerjen e votave. Këtë akuzë Berisha e ngre pas denoncimit të mbërritur nga qytetari dixhital.
Statusi i Sali Berishës:
“Gjiknuri në tepsi! I filmuar duke i dhënë para Habilajt në fushatë për të blerë votat!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
“Përshëndetje Doktor! Gjatë fushatës elektorale të fundit, Habilajt uleshin për dreka dhe darka me Damian Gjiknuri në Vlorë. Madje Habilajt kanë edhe regjistrime duke i ofruar para në dore D.Gjiknurit. Kanë pasur mardhënie të rregullt interesash me Gjiknurin. Ju uroj shëndet. Anonim Ju lutem!”

 

berisha_per_damianin.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013120174407959
    array(1) { ["section"]=> string(66) "zbulohet-emri-i-ministrit-qe-perfitoi-para-nga-habilajt-foto-39738" }