INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet desing i Note 9 [VIDEO]

Zbulohet desing i Note 9 [VIDEO]

Publikuar më: 17:01 14-06-2018

Me përfundimin e gjysmës së parë të 2018, kemi parë tashmë shumë smartphone të lancohen. Por vëmendja e të gjithëve është kthyer nga Samsung Galaxy Note 9, sidomos pas publikimit të fotove të para të desing.

Ky është sezoni më i ri i gjeneratës Note të Samsung. Kjo risi pritet të dalë në Gusht të këtij viti me një design të ri. Si çdo here, edhe kësaj radhe Samsung sjell diçka të veçantë për botën e telefonisë.
Këtë herë tek Note 9 do të keni mundësinë për të xhiruar video 360 grade si dhe një kualitet fotosh 4K. Këto thashetheme pritet të vërtetohen në IFA 2018, deri atëherë na mbetet të presim.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076971054077148
    array(1) { ["section"]=> string(36) "zbulohet-desing-i-note-9-video-61763" }