INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet arsyeja banale e sherrit të Rihannës dhe të dashurit të saj... Zbulojeni [FOTO]

Zbulohet arsyeja banale e sherrit të Rihannës dhe të dashurit të saj... Zbulojeni [FOTO]

Publikuar më: 11:18 12-07-2018

Ditën e djeshme u përhapën me shpejtësi në rrjet disa foto ku këngëtarja me famë botërore, Rihanna, po debatonte keq me të dashurin, Hassan Jameel.

Edhe pse po pushoni për qejfin e tyre, Rihanna dhe Hassani janë kapur nga paparaci duke bërë sherr me njëri-tjetrin të paktën kështu është dukur nga fotot që pushtuan rrjetin. Por mesa duket këngëtarja ka vendosur t’i sqarojë të gjithë një herë e mirë, të paktën ka tentuar.

Në një postim në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ndau me ndjekësit një foto të një luaneshe që hungërinte përballë një luani.

"Kur ti mendon se ti di më shumë për futbollin."- shkroi Rihanna krahas fotos, duke i sqaruar të gjithëve arsyen e sherrit.

-640-0-5b47160b249eb.png-640-0-5b4713936fcf7.jpg-640-0-5b471394c58df.jpg-640-0-5b47162bd9b4c.png-640-0-5b471392b1e71.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081291198730469
    array(1) { ["section"]=> string(89) "zbulohet-arsyeja-banale-e-sherrit-te-rihannes-dhe-te-dashurit-te-saj-zbulojeni-foto-64772" }