INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Young Zerka publikon këngë “Smile” me Keepman...[FOTO-VIDEO]

Young Zerka publikon këngë “Smile” me Keepman...[FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 15:46 04-12-2018

Dy reperët, ai i njohur me nofkën Keepman dhe Young Zerka, kanë publikuar një këngë si bashkëpunim.

Dyshja kanë lançuar bashkë këngën “Smile” e cila është një tekst në shqip i kombinuar me gjuhën franceze.

zfgjndfjrt.JPG

 

Kënga është shumë ritmike, ndërsa ky është bashkëpunimi i parë i dy reperëve me njeri tjetrin.

 rtujtyer.JPG

srtdhfgsfgs.JPG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091180801391602
    array(1) { ["section"]=> string(60) "young-zerka-publikon-kenge-smile-me-keepman-foto-video-80668" }