INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
“You Already Know” bën bashkë Fergie dhe Nicki Minaj [VIDEO]

“You Already Know” bën bashkë Fergie dhe Nicki Minaj [VIDEO]

Publikuar më: 11:09 13-09-2017

Surprizojnë Fergie dhe Nicki Minaj!

Fergie dhe Nicki Minaj janë dy ndër artistet më të përfolura dhe publiku në mbarë botën i ka dashur që në fillimet e tyre. Këtë herë reperja Nicki Minaj dhe Fergie kanë publikuar këngën më të re të titulluar “You Already Know” që në shqip do të thotë “Ti tashmë e di”. Kenga dhe videoklipi janë pritur mjaft  mire dhe deri më tani qëndron në vendin e 22 në trendet e YouTube. Madje edhe njerëz që nuk janë dashamirës së muzikës që Fergie dhe Nicki bëjnë janë shprehur se kjo këngë ia vlen të dëgjohet. Tashmë edhe ju e dini se duhet ta shikoni klipin! Shijoheni…

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043511390686
    array(1) { ["section"]=> string(62) "you-already-know-ben-bashke-fergie-dhe-nicki-minaj-video-36702" }