INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli botëror “e ngacmon” në foton seksi, Era Istrefi ia kthen kështu [FOTO]

Ylli botëror “e ngacmon” në foton seksi, Era Istrefi ia kthen kështu [FOTO]

Publikuar më: 11:37 17-06-2018

Era gjatë ditëve të fundit ka qenë në Xhamajka për të regjistruar klipin e këngës së saj të re ‘Prisoners’ ndaj dhe ka bërë disa postime prej andej. Në një prej fotove Era shfaqej shumë seksi mbi makinë e veshur me një palë pantallona të hapura në pjesën anësore dhe që të krijojnë përshtypjen se nuk ka veshur mbathje. Por Era shfaqet shumë provokuese edhe në pjesën e sipërme me një palë reçipeta transparente. Në listën e shumtë të komenteve, vihet re komenti i artistit me famë botërore, Diplo i cili e pyet nëse do jetë në Xhamajkë për pak kohë.

Siç dhe e dini, producenti i njohur botëror Diplo, ka qëndruar pas këngës “Live it up” e cila është edhe kënga zyrtare e Kampionatit Botëror të Futbollit, Rusi 2018 dhe ka qenë pikëirsht kjo këngë që e ka njohur Diplo-n me këngëtaren tonë, Era Istrefi.

Komenti i tij në foton e Erës ka marrë shumë pëlqime dhe reagime ndaj fansat, por nuk mund të mos reagonte edhe vetë Era.

Ajo i thotë Diplos që nuk do të qëndrojë gjatë në Xhamajkë, por do të kthehet sërish.

34458441_753isdnandda724135017485_5101087766461022208_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002608060836792
    array(1) { ["section"]=> string(76) "ylli-boteror-e-ngacmon-ne-foton-seksi-era-istrefi-ia-kthen-keshtu-foto-62008" }