INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli BOTËROR bashkëpunim me motrat Istrefi! Era dhe Nora bashkojnë forcat dhe këngën e dëgjoni këtu! [VIDEO]

Ylli BOTËROR bashkëpunim me motrat Istrefi! Era dhe Nora bashkojnë forcat dhe këngën e dëgjoni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 23:15 04-12-2018

Prej kohësh kemi dashur një këngë nga Era dhe motra e saj Nora Istrefi. E tani dëshira jonë është plotësuar pasi shumë shpejt do kemi në’duart tona’ këngën e tyre më të re. intv.al meson se kënga është gati dhe përpos këtij fakti ato do të vijnë në bashkëpunim me këngëtarin me origjinë shqiptare i njohur në mbarë botën, Claydee.

Që do të vinte një bashkëpunim midis Erës dhe Claydee-t e kemi mësuar më parë dhe këtë gjë e kanë bërë vetë ata të ditur, por që surpriza do ishte Nora këtë se kemi pritur. Madje fundjavën që kaloi të tre u gjendën në Athinë në shtëpinë diskografike. Më poshtë do mund të dëgjoni edhe një pjesë të këngës, e cila mendohet se do të titullohet "Act like a player", por ende asgjë nuk është e sigurt! Ajo çka është e sigurt është se do ju pëlqejë shumë dhe do fiksoheni me të sapo ta dëgjoni./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090160369873047
    array(1) { ["section"]=> string(110) "ylli-boteror-bashkepunim-me-motrat-istrefi-era-dhe-nora-bashkojne-forcat-dhe-kengen-e-degjoni-ketu-video-80714" }