INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Yjet e famshëm që shkëlqyen me ngjyrën e argjendit në 'Golden Globes 2019' [FOTO]

Yjet e famshëm që shkëlqyen me ngjyrën e argjendit në 'Golden Globes 2019' [FOTO]

Publikuar më: 12:37 07-01-2019

Ngjyra e argjendit ishte më e preferuar në ‘Golden Globes 2019’ nga yjet ndërkombëtarë, të cilët shkëlqyen në tapetin e kuq.

Për të gjithë VIP-at që duan të lënë një përshtypje të mirë tek dashamirësit e modës dhe kritikët, kjo ngjyrë është një zgjedhje solide.

Saoirse Ronon, Thandie Newton, Keri Russelland dhe të tjerë yje provuan ngjyrën metalike që bënë të gjithë të ndalonin dhe të ngulnin sytë.

Interesante, megjithëse kjo ngjyrë u bë shumë popullore, çdo njeri i famshëm dhe dizajner mori një qasje të ndryshme, duke krijuar një sërë stilesh argjendi që kanë për t’i frymëzuar të gjithë, pa marrë parasysh stilin tuaj personal, sipas ‘revistahwo.com’.

Më poshtë ju sjellim disa prej yjeve që u veshën në këtë ngjyrë:

Saoirse Ronan

11111.jpg

Veshja e aktores nga kompania e njohur ‘Gucci’ dhe bizhuteri ‘Chopard’ ishte një nga pamjet më mahnitëse të mbrëmjes.

Thandie Newton

22222.jpg

Ylli i ‘Westworld’, solli pamjen e saj të frymëzuar nga perëndimi, me një fustan të ‘Michael Kors’ për tapetin e kuq.

Dakota Fanning

333333.jpg

Aktorja e njohur zgjodhi një fustan prej sateni në ngjyrë argjendi nga ‘Armani Prive’.

Keri Russell

444444.jpg

Ylli i Amerikanëve u vesh me një fustan ‘Monique Lhuillier’ dhe shkëlqente e gjitha.

Indya Moore

55555555.jpg

Zgjodhi të vishte një fustan si rrjetë peshqish në ngjyrë të argjendtë.

Emily Blunt

6666666.jpg

Me një prerje të lartë dhe një mbulesë asimetrike, kjo veshje ra shumë në sy dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070629119873047
    array(1) { ["section"]=> string(83) "yjet-e-famshem-qe-shkelqyen-me-ngjyren-e-argjendit-ne-golden-globes-2019-foto-83648" }