INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xing të 5-ta! Këto vajza të showbiz-it shqiptar kanë fiksim këtë aksesor, po ju? [VIDEO]

Xing të 5-ta! Këto vajza të showbiz-it shqiptar kanë fiksim këtë aksesor, po ju? [VIDEO]

Publikuar më: 20:57 03-04-2018

Si duket vajzat qënkan “Gucci Lover”!

Trendet e fundit shpesh herë bëjnë që shumë vajza të showbiz-it shqiptar të bien ‘pre’ e tyre dhe të bëjnë ‘xing’ me njëra-tjetrën. Në fillim ishin baretat, më pas fustani i famshëm gold dhe silver apo çizmat me diamante ndërsa tani emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani tregon nëpërmjet rubrikës ‘Top5’, ku shihen Ronela Hajati, Klaudia Pepa, Morena Taraku, Kejvina Kthella dhe Adelina Berisha. Dashur pa dashur ky trend po vërehet tek shumë prej tyre dhe vajzat këtë herë shihen me të njëjtin aksesor, i cili kushton: 350€. Mbase shumë prej jush mund ta keni pjesë të garderobës tuaj por për të parë aksesorin e famshëm, mund të shihni videon më poshtë në minutën 8:28./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00094103813171387
    array(1) { ["section"]=> string(89) "xing-te-5-ta-keto-vajza-te-showbiz-it-shqiptar-kane-fiksim-kete-aksesor-po-ju-video-54478" }