INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Soni Malaj bashkëpunon me yllin latin me famë botërore. Tashmë e keni edhe në Shqipëri [FOTO/VIDEO]

WOW! Soni Malaj bashkëpunon me yllin latin me famë botërore. Tashmë e keni edhe në Shqipëri [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 22:47 25-03-2018

Soni Malaj tashmë pritet të bëjë namin. Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar një bashkëpunim që nuk e kemi pritur në këtë kohë nga ajo. Soni po bashkëpunon me një ndër yjet latinë, i cili gëzon fame botërorë. Bëhet fjalë për Jowell, ylli i cili ka punuar me J Balvin, Nicky Jam, Wisin, Yandel apo Ozuna. Këngën “Bonita” nga J Balvin, Jowell dhe Randy vështirë se e keni humbur pa dëgjuar. Së fundmi Jowell ndodhet në Shqipëri pranë yllit shqiptar, Soni Malaj. Epo atëherë mezi po e presim këtë këngë./intv.al/

 

@jowellgram #backstage #newmusicvideo #havingfun #collaboration

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on

#shooting #newmusicvideo @jowellgram

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075128078460693
    array(1) { ["section"]=> string(106) "wow-soni-malaj-bashkepunon-me-yllin-latin-me-fame-boterore-tashme-e-keni-edhe-ne-shqiperi-foto-video-53662" }