INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Rita Ora emocionon shqiptarët në koncertin e mbajtur në New York! Na përshëndet mes mijëra personave [VIDEO]

Wow! Rita Ora emocionon shqiptarët në koncertin e mbajtur në New York! Na përshëndet mes mijëra personave [VIDEO]

Publikuar më: 16:45 26-06-2018

Rita Ora është një ndër këngëtaret e cila ka korrur shumë sukses anembanë botës dhe sa herë i është dhënë mundësia, është shprehur se është krenare që është shqiptare. Së fundmi në një koncert të mbajtur në New York, Rita na ka surprizuar shumë dhe emisioni "Fun Day" me moderatore Fatma Methasani ka siguruar një video në momentin kur ORA shprehet: Let's gooo Kosovaaa!

Me siguri një shqiptar nga Kosova ka hapur flamurin e Kosovës dhe Rita është emocionuar duke i përshëndet mes mijëra personave. Epo ky moment po qëishte vërtet i bukur dhe ju mund ta shihni në videon më poshtë./intv.al/

A post shared by IN Life (@inlife.al) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003108024597168
    array(1) { ["section"]=> string(109) "wow-rita-ora-emocionon-shqiptaret-ne-konceritn-e-mbajtur-ne-new-york-na-pershendet-mes-mijera-personave-62920" }