INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Rekord për Xhensila Myrtezaj në Gjermani! Lë pas Rita Ora-n, Bebe Rexhën e Selena Gomez në klasifikim [FOTO]

Wow! Rekord për Xhensila Myrtezaj në Gjermani! Lë pas Rita Ora-n, Bebe Rexhën e Selena Gomez në klasifikim [FOTO]

Publikuar më: 20:38 09-06-2018

Ylli shqiptar, Xhensila Myrtezaj është duke shijuar ditët më të mira të sajat, j vetëm që është në muajt e fundit të shtatzënisë, por shijon edhe suksesin e këngëve të saj. E fundit është “'Çika çika', e cila është në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm shqiptar, Ardian Bujupi. Ai gëzon famë të madhe edhe në Gjermani. Lajmi i mirë vjen nga dyshja duke triumfuar në ‘chart’-et muzikore në YouTube në Gjermani.

Në foton më poshtë do shihni se Xhensila dhe Ardian Bujupi kanë lënë pas Selena Gomez, Bebe Rexha-n në bashkëpunimin me Rita Ora-n, por edhe shumë yje të famshëm botërorë./intv.al/

-640-0-5b1c03acbcb41.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071229934692383
    array(1) { ["section"]=> string(114) "wow-rekord-per-xhensila-myrtezaj-ne-gjermani-le-pas-rita-ora-n-bebe-rexhen-e-selena-gomez-ne-klasifikim-foto-61215" }