INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Pas yjeve botërorë 'sundojnë' edhe Mozzik e Loredana! HIT-i ROMEO & JULIET prek dhe Amerikën [FOTO]

WOW! Pas yjeve botërorë 'sundojnë' edhe Mozzik e Loredana! HIT-i ROMEO & JULIET prek dhe Amerikën [FOTO]

Publikuar më: 18:00 05-02-2019

Vetëm disa ditë më parë Mozzik dhe Loredana kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të dytë të titulluar “Romeo&Juliet”.

Ky projekt i ri ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke arritur miliona klikime, ndërkohë që po arrin të ngjitet në toplistat ndërkombëtare.

Në një postim në Instagram, Mozzik bëri të ditur se kënga ka arritur të tejkalojë kufijtë e Shqipërisë, Gjermanisë e Zvicrës. Tani “Romeo&Juliet” renditet në mes të këngëve të njohura në listën amerikane Genius.

Kujtojmë se shumë shpejt ata do sjellin projektin e titulluar “Tom&Jerry”.

lori.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090320110321045
    array(1) { ["section"]=> string(102) "wow-pas-yjeve-boterore-sundojne-edhe-mozzik-e-loredana-hit-i-romeo-juliet-prek-dhe-ameriken-foto-86232" }