INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Pas skandalit të revistës zvicerane që shau yjet tanë, Loredana, Mozzik dhe këngëtarja shqiptare kryesojnë në #TOP3 në toplistën kryesore të MTV [FOTO]

WOW! Pas skandalit të revistës zvicerane që shau yjet tanë, Loredana, Mozzik dhe këngëtarja shqiptare kryesojnë në #TOP3 në toplistën kryesore të MTV [FOTO]

Publikuar më: 00:37 10-02-2019

Së fundmi dyshja Loredana dhe Mozzik janë vënë në qendër të vëmendjes së revistës zviceriane “Weltwoche”, e cila në një shkrim të publikuar i cilëson shqiptarët si njerëz që “thonë fjali që janë aq të thjeshta sa kokat e tyre tullace”. Loredana përshkruhet si një këngëtare e suksesshme me shumë ndjekës dhe me shumë klikime në Youtube. Megjithatë, në shkrim theksohet se ajo flet për Mercedes të zinj dhe drogë në këngët e saj duke i përdorur këto gjëra kundër shqiptarëve.

Por suksesi i çiftit dhe shqiptarëve nuk po ndalet.

Në toplistën e MTV në Gjermani, kënga më e dyshes këtë javë është kënga e dytë më e dëgjuar, duke lënë pas shumë hite të mëdha botërore të momentit.

Ky është një sukses i madh, duke marrë parasysh, që kjo është java e parë që kënga ka hyrë në top listë dhe menjëherë ka debutuar në maje.

Ndërsa vërehet është se menjëherë pas tyre, në vendin e tretë është shqiptarja tjetër, Ava Max, e cila po shijon suksesin me hitin e saj 'Sweet but psycho', siç mund ta shihni edhe më poshtë./intv.al/

auto_mtv_1549743827-68038851549744561.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031280517578125
    array(1) { ["section"]=> string(156) "wow-pas-skandalit-te-revistes-zvicerane-qe-shau-yjet-tane-loredana-mozzik-dhe-kengetarja-shqiptare-kryesojne-ne-top3-ne-toplisten-kryesore-te-mtv-foto-86586" }