INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, nuk pritej! Selena Gomez lë pas ndarjen nga Justin Bieber, nis romancën me aktorin e njohur [FOTO]

WOW, nuk pritej! Selena Gomez lë pas ndarjen nga Justin Bieber, nis romancën me aktorin e njohur [FOTO]

Publikuar më: 21:26 16-05-2018

Por është shumë i madh! 

Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin një nga çiftet më të dashur nga publiku, por pas ribashkimit të tyre ata u ndanë prapë.
Nuk ishte e tëhën që lidhaj e tyre të zgjaste sërish, por mesa duket këngëtarja e talentuar ka nisur një romancë tjetër. Ndoshta nuk e prisnit, por mediat ndërkombëtare janë të bindur që Selena dhe aktori i njohur Justin Theroux tashmë janë më shumë se shokë. Selena single, Justin single sepse edhe ai u nda nga Jennifer Anniston dhe çdo gjë duket në rregull. Madje revista e njohur “Life & Style” i ka vendosur edhe si foto të parë në kopertinën e saj ku ka shkruar “It’s ON”.

ist.jpg


Shumë mendojnë se është e vërtetë, të tjerë thonë “photoshop”, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

xastin.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003140926361084
    array(1) { ["section"]=> string(104) "wow-nuk-pritej-selena-gomez-le-pas-ndarjen-nga-justin-bieber-nis-romancen-me-aktorin-e-njohur-foto-58590" }