INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Wow, nuk e prisnim! ‘Sarpi’dhe aktorja shqiptare kapen duke trafikuar drogë: Dënohen me 4 vite burg! [FOTO]

Wow, nuk e prisnim! ‘Sarpi’dhe aktorja shqiptare kapen duke trafikuar drogë: Dënohen me 4 vite burg! [FOTO]

Publikuar më: 22:30 16-05-2018

Shumë shqiptarë tashmë janë fansa të mëdhenj të aktorëve turq dhe për të fiksuarit pas tyre ka një lajm të keq. Dy nga aktorët e famshëm të serialeve turq janë arrestuar. Bëhet fjalë për Çağatay Ulusoy, të cilin shumë prej jush e njihni me rolin e 'Sarpi’-t dhe aktorja me origjinë shqiptare, Gizem Karaca.

Ata janë arrestuar nga policia teksa u është gjetur sasi kokaine dhe kanabisi, por jo vetëm ata pasi kishte edhe figura të tjera të njohura. Dyshja janë dënuar me 4 vjet e 2 muaj burg me akuzën e trafikimit të drogës. Tani pritet që vendimi të dërgohet edhe në Gjykatën e Apelit.

846eeb3d34648d574baf6fe0ec773b6e.jpg

5325081.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011410713195801
    array(1) { ["section"]=> string(106) "wow-nuk-e-prisnim-sarpi-dhe-aktorja-shqiptare-kapen-duke-trafikuar-droge-denohen-me-4-vite-burg-foto-58598" }