INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Miley Cyrus dëgjon këngën e këngëtares shqiptare dhe i le këtë koment [FOTO]

Wow! Miley Cyrus dëgjon këngën e këngëtares shqiptare dhe i le këtë koment [FOTO]

Publikuar më: 19:27 08-11-2017

Kujt nuk i besohet le të lexojë artikullin...

Miley Cyrus është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe ka fansa në të gjithë botën, të cilet janë të shumtë. Këngëtarja shihet se ka të preferuar një kengetare shqiptare dhe ajo është Rita Ora. Vajzat janë parë edhe disa herë bashkë në evente apo edhe teksa parakalojne tapete të kuq në spektakle të mëdhenj dhe të rëndësishem. Ka qenë Rita ajo që ka postuar një foto ku tregon se kënga e saj mbizotëron listën e iTunes, një sukses shumë i madh për të, shkruan intv.al. Edhe komentet e këngëve të saj të fundit kanë qenë shumë të mira dhe të shumta ku një ndër to ishte edhe e këngëtares me famë botërore teksa i thotë se këngën “Anywhere” të Ores ajo e dashuron shumë. Rita ndihet e lumtur me komentin e Miley-t dhe i ka dërguar disa “emoji”  zemra./intv.al/

edtfg.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00081086158752441
    array(1) { ["section"]=> string(84) "wow-miley-cyrus-degjon-kengen-e-kengetares-shqiptare-dhe-i-le-kete-koment-foto-41370" }