INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, më në fund, s’do zhgënjeheni! SnapChat sjell risinë që kemi pritur prej ditës së parë, ju pëlqen? [FOTO]

WOW, më në fund, s’do zhgënjeheni! SnapChat sjell risinë që kemi pritur prej ditës së parë, ju pëlqen? [FOTO]

Publikuar më: 20:20 11-06-2018

Tani po që ka lezet! 

Adoleshentët dhe jo vetëm, në ditët e sotme kalojnë një kohë shumë të madhe duke iu përkushtuar teknologjisë dhe rrjeteve sociale që ata kanë, në “Facebook”, “Instagram”, “Tëitter”, “SnapChat” e të tjera me radhë. Celulari dhe të gjitha rrjetet e teknologjisë shikohen si një botë më vete, ku gjithsecili mund të humbasë në një farë mënyre edhe botën që ka përreth.

Një nga platformat më të përdorura është padiskutim Snapchat i cili numëron shumë përdorues për të cilët ka qenë i vështirë në fillim dhe të gjithëve na ka ndodhur që të dërgojmë një mesazh padashje, mirëpo tani nuk do ketë ndonjë problem sepse mund ta fshijmë. Është kjo risia më e fundit e Snapchat dhe është shumë e thjeshtë. Mjafton të mbani të shtypur gishtin te mesazhi që keni dërguar dhe të shtypni “Delete”, kaq.

DEL.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075771808624268
    array(1) { ["section"]=> string(108) "wow-me-ne-fund-s-do-zhgenjeheni-snapchat-sjell-risine-qe-kemi-pritur-prej-dites-se-pare-ju-pelqen-foto-61404" }