INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Masturbohet në mes të skenës! Aktorja shqiptare thyen tabutë [FOTO]

WOW! Masturbohet në mes të skenës! Aktorja shqiptare thyen tabutë [FOTO]

Publikuar më: 20:17 20-05-2019

Monodrama “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë” e shkrimtarit shqiptar, Ridvan Dibra, rrëfen historinë e Madalenës, në tri fazat e jetës së saj, fazat kyçe të një femre, siç thotë autori.

E shkruar me një stil mjaft të mprehtë dhe e interpretuar me mjeshtri nga aktorja Arjola Demiri, shfaqja do ta vërë publikun përballë situatave të ndryshme që kalon personazhi i Madalenës. 

Aktorja e njohur duket se ka sfiduar si veten po ashtu dhe publikun shqiptar me këtë rol, pasi në këtë shfaqje Arjola theu tabu duke improvizuar një skenë masturbimi në skenën e teatrit.

Madalena, përgjatë një ore, sa shfaqja zgjat, na shpalos historinë e saj, që është historia e shumë femrave shqiptare.

Përmes rrëfimit të saj, herë komik, e herë shumë dramatik, ajo na bën të kuptojmë se sa e vështirë është të jesh femër, e sidomos të jesh femër në një tokë të sertë si kjo e jona.

qwfeardf.png

 

wdfcawrfgsefrderfcef.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067281723022461
    array(1) { ["section"]=> string(74) "wow-masturbohet-ne-mes-te-skenes-aktorja-shqiptare-thyen-tabute-foto-94250" }