INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Kur të shihni këtë FOTO të Kylie Jenner do e ngatërroni me Era Istrefin, siç bëri bota me Bebe Rexhën

Wow! Kur të shihni këtë FOTO të Kylie Jenner do e ngatërroni me Era Istrefin, siç bëri bota me Bebe Rexhën

Publikuar më: 21:57 01-05-2018

Shpesh herë Era Istrefi krahasohet me shumë yje botërorë si Rihanna, Sia, por me këto dy personazhe përflitet për ngjashmërinë vokale. Ndërsa për ngjashmëri fizike shumë është përfolur se ngjan me më të voglën e familjes Kardashian-Jenner. Bëhet fjalë për Kylie Jenner.

Vërtet ngjashmëria është e madhe dhe fotoja që Kylie ka postuar pak më parë në Instagram i ‘vendos vulën’. Nëse nuk e shihni se kush profil e ka postuar mendja të shkon direkt te Strefie (Era Istrefi në Insta). Por ndërkohë që Kylie-n e krahasojmë me Erën, media ndërkombëtare e krahason yllin botëror me Bebe Rexhën. Epo ç’është e vërteta, Kylie dhe Era ngjajnë si dy pika uji dhe fotoja më poshtë e tregoi këtë gjë./intv.al/

 

@eveningstandardmagazine

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

bebe_kylie.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028591156005859
    array(1) { ["section"]=> string(110) "wow-kur-te-shihni-kete-foto-te-kylie-jenner-do-e-ngaterroni-me-era-istrefin-sic-beri-bota-me-bebe-rexhen-56961" }