INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Ja se si duken në të vërtetë aktorët që në filma kanë pësuar transformime të mëdha [FOTO]

Wow! Ja se si duken në të vërtetë aktorët që në filma kanë pësuar transformime të mëdha [FOTO]

Publikuar më: 16:53 19-06-2018

Shumë aktorë janë të detyruar që për shkak të roleve të caktuara në filma dhe shfaqje televizive të pësojnë transformime të mëdha dhe shumë të rëndësishme në pamjen e tyre. Dhe nuk është çudi që ndonjëherë nuk i njohim as aktorët tanë të preferuar.

Shihni fotot më poshtë për ta gjykuar vetë:

“E shëmtuara Beti” Betty Suarez - America Ferrera

1564960-26654510-collage-0-1528518765-1528518773-1500-1-1528518773-728-0b3e6c5c0b-1528891783.jpg

 

 

“E bukura dhe bisha” Beast — Dan Stevens

1564910-26654610-collage-0-1528519041-1528519049-1500-1-1528519049-728-58b6da16fd-1528891783.jpg

 

 

“Norbit” Mr. Wong — Eddie Murphy

1564860-26655460-collage-0-1528520017-1528520024-1500-1-1528520024-728-814823491a-1528891783.jpg

 


“Rise of the Planet of the Apes” Caesar — Andy Serkis

1564710-26656310-collage-0-1528521177-1528521183-1500-1-1528521183-728-e49e251830-1528891783.jpg

 

 


“A Walk to Remember” Jamie Sullivan — Mandy Moore

1564510-26662310-collage-0-1528522848-1528522852-1500-1-1528522852-728-351aaa9e87-1528891783.jpg

 

 


“Star Trek” Krall — Idris Elba

1564210-26669710-collage-0-1528525204-1528525207-1500-1-1528525207-728-632129fc46-1528891783.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029911994934082
    array(1) { ["section"]=> string(97) "wow-ja-se-si-duken-ne-te-vertete-aktoret-qe-ne-filma-kane-pesuar-transformime-te-medha-foto-62248" }