INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Futbollisti juaj i preferuar luan me top me këngën e Era Istrefit, e shpërndan edhe ylli i muzikës latine, e pëlqen Noizy [VIDEO]

WOW! Futbollisti juaj i preferuar luan me top me këngën e Era Istrefit, e shpërndan edhe ylli i muzikës latine, e pëlqen Noizy [VIDEO]

Publikuar më: 18:55 01-06-2018

Ajo do të këndojë himnin zyrtar të Kampionatit Botërore Rusi 2017 së bashku me Ëill Smith dhe Nicky Jam. Ne nuk mund të ndihemi më krenarë se kaq, pasi një shqiptare do të këndojë himnin e një nga kompeticioneve më të rëndësishëm të futbollit dhe ka patur mjaft reagime nga shumë personazhe të njohur. Një ndër ta është ish-fituesi i “Topit të Artë”, Ronaldinho, me të cilin ka realizuar edhe një foto para pak ditësh. Futbollisti Brazilian ka publikuar një foto në Instagram ku ka etiketuar tre këngëtarët ku shkruan: Duke pritur diçka të veçantë nga miqtë e mi”.

Por pas kësaj fotoje, Ronaldinho ka publikuar një video në të cilën shihe duke xhongluar topin dhe aty vijnë Will Smith e Nicky Jam, ndërkohë që në sfond është kënga “Live It Up” e tyre dhe Era Istrefit. 

Mesa duket këto pamje do të jenë pjesë e klipit “Live It Up” të Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefit, këngë kjo e cila është himni zyrtar i Botërorit Rusi 2018. Të njejtën video nga Ronaldinho ka shpërndarë edhe ylli i muzikës latine, Nicky Jam, postimin e të cilit e ka pëlqyer Noizy.

 

nivk.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027289390563965
    array(1) { ["section"]=> string(135) "wow-futbollisti-juaj-i-preferuar-luan-me-top-me-kengen-e-era-istrefit-e-shperndan-edhe-ylli-i-muzikes-latine-e-pelqen-noizy-video-60389" }