INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Chris Brown ndjek në Instagram, Rihanna-n dhe këto shqiptare [FOTO]

Wow! Chris Brown ndjek në Instagram, Rihanna-n dhe këto shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 14:52 16-08-2017

Chris Brown ndjek në Insta, Rihanna-n dhe këto këngëtare shqiptare…

Sot në media u përfol gjate për sherrin e reperit Chris Brown dhe Rihanna-s dhe shpjegimin qe dha ky i fundit per mediat. Por intv.al kerkoi ne Instagramin e Chris Brown dhe ajo qe beri habi ishte se pas komentit që bëri Chris tek fotoja e Ririt, ai e kishte edhe “follow” këngëtaren nga Barbadosi. Ai gjithashtu shihet te ndjekë edhe shqiptaren me famë botërore, Rita Oren si dhe Baby G, këngëtaren nga Kosova./intv.al/

111.jpg

baby-g.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.042630910873413
    array(1) { ["section"]=> string(74) "wow-chris-brown-ndjek-ne-instagram-rihanna-n-dhe-keto-shqiptare-foto-34708" }