INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW çfarë ndikimi! Kylie Jenner i prish shumë punë SnapChat-it, do të habiteni përse [FOTO]

WOW çfarë ndikimi! Kylie Jenner i prish shumë punë SnapChat-it, do të habiteni përse [FOTO]

Publikuar më: 12:35 23-02-2018

Kylie u solidarizua me të gjithë ne! Edhe ju jeni acaruar nga risia e fundit e Snapchat? 

Përditësimet e reja të Snapchat kanë bërë që e gjithë bota t`i versulet themeluesit të Snapchat pasi tanimë të gjitha postimet e miqve dalin tek rubrika e mesazheve dhe postimet e personazheve të njohur dalin në një dritare tjetër.

Më shumë se 1 milion njerëz plotësuan peticionin që kërkonte rikthimin e modelit të mëparshëm të rrjetit social dhe vetëm në pak ditë, aplikacioni mori mbi 200.000 vlerësime me 1 yll nga 5 gjithsej (one-star-rating) në App Store.

E ndër shumë personat që është mërzitur nga SnapChat është edhe një nga femrat më me ndikim në showbiz, pikërisht Kylie Jenner. Ajo i ka treguar gjithë botës se nuk e hap më këtë aplikacion me anë të një postimi në Twtter ku shkroi:

“Ka ndonjë që nuk e hap më Snapchat-in? Apo vetëm unë...sa keq”.

kykie.png

 

Më pas aksionet e kompanisë pësuan një rënie drastike. Në fund të ditës, Snap humbi mbi 7% që të konvertuara në dollarë, janë rreth 1.3 bilion.

A është Kylie përgjegjëse për të gjithë këtë humbje? Me siguri ka dorë sepse ndikimi te ndjekësit e saj është tepër i madh, fundja të gjithëve na ka acaruar me përditësimin e ri.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026161670684814
    array(1) { ["section"]=> string(93) "wow-cfare-ndikimi-kylie-jenner-i-prish-shume-pune-snapchat-it-do-te-habiteni-perse-foto-51172" }