INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Bes Kallaku dhe Vin Bejleri pjesë e filmit aksion amerikan krah yllit botëror, mos e humbisni! [VIDEO]

WOW! Bes Kallaku dhe Vin Bejleri pjesë e filmit aksion amerikan krah yllit botëror, mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 17:34 03-07-2018

Urime djema! 

Ata janë dy ndër aktorët më të mirë shqiptarë të cilët prej vitesh i kemi parë në ekranet tona televizive dhe së fundmi do i shohim në një film amerikan. Bes Kallaku ka surprizuar fansat e tij në Instagram ku ka postuar trailerin e filmit të ri amerikan, 'The Brave', në të cilin ai dhe aktori e moderatori i “Kolaudim” në IN Tv, Ervin Bejleri kanë marrë pjesë.

Përkrah tyre do të luajnë aktorët e njohur amerikanë, Armand Assante dhe Louis Mandylor. Xhirimet e këtij filmi janë bërë në Shqipëri dhe Bes Kallaku ka shkruar: “Së shpejti në kinema”, në trilerin e filmit të ri aksion.

 

#TheBrave. Se shpejti ne kinema.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007349967956543
    array(1) { ["section"]=> string(108) "wow-bes-kallaku-dhe-vin-bejleri-pjese-e-filmit-aksion-amerikan-krah-yllit-boteror-mos-e-humbisni-video-63659" }