INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Anna Wintour do të largohet nga posti i drejtoreshës së revistës së modës “Vogue”?

WOW! Anna Wintour do të largohet nga posti i drejtoreshës së revistës së modës “Vogue”?

Publikuar më: 16:03 08-07-2018

Anna Wintour është një ndër figurat më të rëndësishme të botës së modës. Që prej vitit 1988 ajo është në postin e drejtoreshës së revistës më të rëndësishme të modës “Vogue”, e cila e ka themeluar vetë. 

Thashethemet e kohëve të fundit thonë se Anna do të largohet nga 'Vogue' pas dasmës së vajzës së saj Bee Shaffer e cila do të martohet me Francesco Carrozzini në fund të korrikut të këtij viti. Por mediat e huaja kanë shtuar se ajo do të bëjë edhe kopertinën e shtatorit të “Vogue” edhe pastaj do të largohet në heshtje.


Emrat si Edward Enninful të “Vogue” të Britanisë dhe Eva Chen mendohet se mund të jenë zvëndësueset e saj. Duket qartë që njerëzit po supozojnë që tani se kush do të vazhdojë rrugën që na nisur vetë Anna.

Gjithsesi nuk ka ende asnjë njoftim zyrtatr mbi këtë çështje nga vetë revista apo dhe vetë Anna. Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim se çfarë do të ndodhë. Por ne mendojmë se asnjë tjetër përveç Anna Wintour mund ta bëjë këtë punë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010200023651123
    array(1) { ["section"]=> string(89) "wow-anna-wintour-do-te-largohet-nga-posti-i-drejtoreshes-se-revistes-se-modes-vogue-64263" }