INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Aktorja juaj e preferuar turke ''çmendet'' pas këngës TOTO të Noizyt, shihni çfarë ka bërë! [VIDEO]

WOW! Aktorja juaj e preferuar turke ''çmendet'' pas këngës TOTO të Noizyt, shihni çfarë ka bërë! [VIDEO]

Publikuar më: 18:38 14-09-2018

Ehh sikur ta dinte çfarë do të thotë TOTO!

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës, mjafton të përmendim këngën e tij të fundit “TOTO” që po dëgjohet gjithandej dhe jo më kot është dëgjuar mbi 34 milion herë në Youtube.

Aq e pëlqyer është saqë me këtë këngë argëtohet edhe aktorja e njohur turke Meryem Uzerli të cilën e njohim si Sulltanesha Hyrem tek seriali “Sulltani i Madhërishëm”.

Ajo ka realizuar një video nga makina, në të cilën shfaqet bashkë me vajzën e saj duke u argëtuar nën ritmet e këngës “Toto”, nga Noizy dhe Raf Camora.

hyren from tani on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079030990600586
    array(1) { ["section"]=> string(101) "wow-aktorja-juaj-e-preferuar-turke-cmendet-pas-kenges-toto-te-noizyt-shihni-cfare-ka-bere-video-71723" }